‹ Zoekresultaten

Laan van Overvest 24

Plaats
DELFT
Slaapkamers
4
Oppervlakte
112 m²
Status
Verkocht
Prijs
€ 819.000,- kosten koper

Beschrijving

Eens in de zoveel tijd komt er een écht pareltje te koop, dit voormalig theehuis aan de Laan van Overvest is er zo een! Gelegen in één van de meest geliefde straatjes, midden in het sfeervolle Hof van Delft, vind je hier een bijzonder stukje historie. De Laan van Overvest vormt van oudsher een groene en karakteristieke laan, oorspronkelijk onderdeel van een gebied met buitentuinen en blekerijen. De theekoepel, ooit bedoeld als plek om te verblijven en te genieten van de tuin, vormt nog altijd het unieke hart van de woning.

De entree via het karakteristieke overpad naar je eigen verscholen plek, onderstreept direct het gevoel van privacy en vrijheid. De ligging is heerlijk beschut, wat uniek is op zo’n centrale locatie. Bij aankomst via de royale voortuin (ZO), waan je je in een andere wereld.

Ondanks de rustige ligging zijn alle voorzieningen binnen handbereik. Het centrum van Delft, alsmede het treinstation zijn binnen enkele minuten wandelen of fietsen bereikbaar. Diverse scholen, kinderopvangcentra, speeltuinen en het zwembad bevinden zich ook in de nabije omgeving. Ook de uitvalswegen (A4 en A13) zijn goed bereikbaar.

Indeling:

Begane grond:
Entree via de voortuin (ZO). Hal. Toilet met fonteintje. Via de linkerzijde van de hal toegang tot de werkkamer met veel praktische opbergruimte in vaste kasten. Vanuit werkkamer toegang tot de sfeervolle woonkamer, uitgerust met houtkachel en een houten vloer. De vensters hebben een bovenlicht met een spitsboogvormige roedeverdeling. Openslaande deuren naar de riante voortuin. De gezellige woonkeuken is gelegen aan de achterzijde en toegankelijk via de woonkamer. De keuken met royaal kookeiland is voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten o.a.: 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, Quooker, combi-magnetron en een losstaande koel-/vrieskast. De Portugese tegelvloer geeft de ruimte een mediterrane uitstraling. Via openslaande deuren is de achtertuin (NW) te bereiken, waar het heerlijk vertoeven is. Via de rechterzijde van de hal is de badkamer toegankelijk. De moderne badkamer is uitgerust met een ligbad, inloopdouche en wastafelmeubel. Via de badkamer is de 1e slaapkamer bereikbaar, thans in gebruik als inloopkast.

1e etage:
Overloop met split level, trapopgang naar de 2e verdieping en praktische opbergruimte in vaste kast. Slaapkamer met wastafel, opstelplaats CV-combiketel en aansluiting wasmachine in vaste kast. Via spit level trap is de charmante, royale, slaapkamer bereikbaar.

2e etage:
Deze etage is in 1993 gerealiseerd en voorzien van houten gevelbekleding rondom en een karakteristiek achtzijdig tentdak. Hierdoor is er een verrassend royale zolderkamer ontstaan, voorzien van meerdere dakramen met een fraai uitzicht op o.a. de Oude Kerk van Delft.

Bijzonderheden:
– Woonoppervlakte ca. 112m2;
– Bouwperiode 1880-1926;
– Gemeentelijk monument;
– Eigen grond;
– Energielabel F;
– CV-combiketel (Remeha, 2015);
– Schilderwerk buitenzijde 2022;
– Wanden en plafond woonkamer gestuct 2024;
– De keuken en de hal zijn v.v. vloerverwarming;
– Parkeren met vergunning;
– Oplevering in overleg.

Zelf de charme beleven van dit bijzondere woonhuis op een idyllische locatie? Neem dan snel contact met ons op voor een vrijblijvende bezichtiging.

Deze informatie is een uitnodiging tot het doen van een bod. Ondanks het feit dat deze informatie met zorg is samengesteld kunnen er geen rechten aan worden ontleend.